Close
Previous
Next

ŘEŠENÍ PRO VLÁDNÍ A VOJENSKÉ BUDOVY

Použitím elektronického přístupového systému od nás získáte dokonalou kontrolu nad používáním a přístupy do uzamčených prostor.

Inteligentní systém správy zámku HUNE vyžaduje pro provoz pouze hostitelský počítač, kodér karet a software. Jedná se  autorizovaný systém, který jen integrujete do vašeho  systému PMS, například pro bezpečnost dat a pohodlnou správu budovy. Inteligentní zámek HUNE má funkci sledování záznamů odemknutí. K zajištění bezpečnosti je vyžadováno ověření ID.

Pokud se chystáte koupit RFID inteligentní dveřní systém, kontaktujte nás. Doufáme, že můžeme mít tu čest být vaším partnerem.

ŘEŠENÍ - PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM PRO VLÁDNÍ A VOJENSKÉ BUDOVY

Kartový přístupový systém

NAŠE PRODUKTY

ACS HU 929-3-D
ACS HU 929-6-M
ACS HU 929SS F
ACS HU 929SS-8-D
ACS HU 929-D
BEZPEČNOST PRO VAŠE HOTELOVÉ POKOJE POKOJE

Přístupový systém na otisk prstu

NAŠE PRODUKTY

ACS HU 929 Fi
ACS HU 918-88-F
ACS HU 929-6-F
BEZPEČNOST PRO VAŠE HOTELOVÉ MÍSTNOSTI A PROVOZNÍ ZÁZEMÍ

Přístupový systém na kód

NAŠE PRODUKTY

ACS HU 929 CODE


KOMFORT PRO VÁS A VAŠE HOSTY

Ovládací jednotka

OVLÁDACÍ JEDNOTKA PŘÍSTUPU PRO VÝTAHY A VSTUPY

ÚSPĚŠNĚ REALIZOVANÉ PROJEKTY

Pokud hledáte konkrétní řešení dveřního zamykání nebo specifický RFID produkt, kontaktujte nás na adrese office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.