ACSSOLUTIONLOGO

NAŠE ZKUŠENOSTI VA VÁŠ PROSPĚCH

Search
Close this search box.
Previous slide
Next slide

ELEKTRONICKÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM i PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ

V oblasti přístupových systémů, nabízíme velkou škálu řešení RFID bezkontaktních systémů a řešení. Jednotlivé komponenty přístupových systémů  jsou určeny pro zajištění a kontrolu vstupních dveří, zázemních prostor, výtahů, parkovišť atp. Tyto pak mohou pracovat, jako autonomní jednotky, pracující dle předdefinovaných pravidel, či jako jednotky propojené on-line s řídícím software, přičemž on-line komunikace může být zajištěna datovou kabeláží, nebo bezdrátovou komunikační technologií.

ŘADA - ELEKTRONICKÉ PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY
ACS-WEL

Novinka: ACS-WEL L701

PRODUKTY

ACS-WEL L701

Zámek 4 v 1: Zámek ovládaný pomocí:
* čísla PIN klávesnice nebo
* bezdotykové karty / přívěsku
* mobilní aplikace / Bluetooth
* mechanický klíč
Více informací

ACS-WEL 7103

PRODUKTY

ACS-WEL 7031

Zámek 3 v 1: Zámek ovládaný pomocí:
* čísla PIN klávesnice nebo
* bezdotykové karty / přívěsku
* mechanický klíč
Více informací

ACS-WEL L 701

Nově v naší nabídce naleznete přístupový systém (PS) určený nejen pro venkovní, ale i vnitřní použití. Chytrý zámek ACS WEL L701 byl navržen tak, aby posunul elektronické řízení přístupu do různých částí budov. Nabízí uživatelsky přívětivé funkce, více způsobů odemykání dveří  např. pomocí mobilní aplikace, PIN , RFID bezkontaktním médiem nebo mechanickým klíčem. ACS-WEL L701 se  bezproblémově se přizpůsobuje všem typům dveří.

Tento přístupový systém je inteligentní, bezpečný, inovativní a jeho instalace je snadná. ACS-WEL L 701 je elektronický systém, zcela nezávislý na zadlabacím zámku. Díky tomu, je možné jej použít i na stávající dveře se zadlabacím zámkem s roztečí 70 mm, 72 mm, 85 mm, nebo 92 mm, bez nutnosti rozsáhlých úprav dveří.

ACS-WEL 7103

ACS-WEL7103 je elektronický systém, zcela nezávislý na zadlabacím zámku. Díky tomu, je možné jej použít i na stávající dveře se zadlabacím zámkem s roztečí 72 mm, 85 mm, 88 mm, nebo 92 mm, bez nutnosti rozsáhlých úprav dveří.

Pokud hledáte konkrétní RFID produkt, kontaktujte nás na adrese office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.