Close
Previous
Next

PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY
NA OTISK PRSTU

Systémy na otisk prstu ACS-HU-Fi jsou další nové produkty z řady přístupových systémů ACS-HU, určené zejména pro administrativní budovy, nemocnice, školy, bytové domy, rodinné domy apod.

 

ACS-HU-Fi je elektronický systém, zcela nezávislý na zadlabacím zámku. Díky tomu, je možné jej použít i na stávající dveře se zadlabacím zámkem s roztečí 72 mm, nebo 85 mm, bez nutnosti rozsáhlých úprav dveří.

Standardně je ACS-HU-Fi nicméně dodáván s velmi kvalitním samozamykacím EURO zámkem, což ještě zvyšuje jeho výjímečnost. 

ACS-HU-Fi je skvělé řešení přístupového systému pro provozy, kde není vhodné používání přístupových karet a jiných médií.

Portfolio přístupových systémů na otisk prstu

ACS WL S31B

ACS WL S31B

ACS HU929-6-F

ACS HU 929-6-F

ACS HU 929 Fi

ACS HU 929 Fi

ACS HU 918-88-F

ACS HU 918-88-F

Pokud hledáte konkrétní přístupové řešení nebo potřebujete poradit ohledně našeho dveřního produktu, kontaktujte nás emailem na office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.