ACSSOLUTIONLOGO

NAŠE ZKUŠENOSTI VA VÁŠ PROSPĚCH

Search
Close this search box.
Previous slide
Next slide

PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY
NA OTISK PRSTU

Systémy na otisk prstu ACS-HU-Fi jsou další nové produkty z řady přístupových systémů ACS-HU, určené zejména pro administrativní budovy, nemocnice, školy, bytové domy, rodinné domy apod.

 

ACS-HU-Fi je elektronický systém, zcela nezávislý na zadlabacím zámku. Díky tomu, je možné jej použít i na stávající dveře se zadlabacím zámkem s roztečí 72 mm, nebo 85 mm, bez nutnosti rozsáhlých úprav dveří.

Standardně je ACS-HU-Fi nicméně dodáván s velmi kvalitním samozamykacím EURO zámkem, což ještě zvyšuje jeho výjímečnost. 

ACS-HU-Fi je skvělé řešení přístupového systému pro provozy, kde není vhodné používání přístupových karet a jiných médií.

Portfolio přístupových systémů na otisk prstu

ACS TTlock S31B

Nová produktová řada

ACS TTlock S31B

ACS TTlock H11A

Nová produktová řada

ACS TTlock H11A

Bluetooth EPS

Nová produktová řada ACS TTlock

ACS TTlock N21

ACS HU 918-88-F

ACS HU 918-88-F

ACS HU 929 Fi

ACS HU 929 Fi

ACS HU929-6-F

ACS HU 929-6-F

Pokud hledáte konkrétní přístupové řešení nebo potřebujete poradit ohledně našeho dveřního produktu, kontaktujte nás emailem na office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.