ACSSOLUTIONLOGO

NAŠE ZKUŠENOSTI VA VÁŠ PROSPĚCH

Search
Close this search box.

PARTNEŘI

Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků. Pro všechny poskytované komponenty zajišťujeme kvalitní montáž zkušenými pracovníky.

V oblati přístupových systémů, nabízíme velkou škálu řešení RFID bezkontaktních systémů a řešení, určených zejména pro bytové domy, administrativní budovy, výrobní haly, ale i hotely atd.

Zajišťujeme vždy komplexní dodávky, dle přání zákazníka. Proto naše dodávka přístupových systémů spočívá v zajištění vstupů elektronickými systémy a elektrickými zámky. Naše nabídka je nicméně mnohem širší, nebo-li dodáváme i dveřní kování, dveřní zavírače, ale i dveře a zárubně.

 

NAŠÍ PARTNEŘI

SALTO System, S.L

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS jedním z pěti největších výrobců elektronických systémů kontroly přístupu na světě. Výrobce prvotřídního systému řízení přístupu, který je jednoduchý na používání a extrémně účinný, umožňující uživatelům ovládat všechny jejich přístupové potřeby a zabezpečit všechny dveře bez složitých a drahých elektrické vedení.
www.saltosystems.com

Klíčové centrum H&B Group s.r.o.

Klíčové centrum H&B Group s.r.o.

Společnost vznikla v roce 1991 jako malý zámečnický servis. V současntosti má devět poboček v ČR a SR. Spolupracuje s renomovanými výrobci z celého světa. Zabývá se poskytováním kompletního zabezpečení pro domácnosti i firmy, včetně poradenství, montáží i servisu.
www.klicovecentrum.cz

smartHOTEL s.r.o

smartHOTEL s.r.o

Nabízí síťový hotelový informační systém, který plně pokrývá vedení celého provozu. Máme více než 20 let zkušeností v oboru a mezi naše klienty patří jak velké hotelové komplexy tak malé rodinné penziony.
www.smarthotel.cz

Antprofi s.r.o

Antprofi s.r.o

Antprofi s.r.o. je již 26 let dodavatelem montážních prací se zaměřením na oblast lektrotechniky v oborech: - SILNOPROUDÁ ELEKTROTECHNIKA - ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY - ZABEZPEČOVACÍ A POŽÁRNÍ SIGNALIZACE - KAMEROVÉ SYSTÉMY - DOMOVNÍ TELEFONY A VIDEOTELEFONY - DATOVÉ A OPTICKÉ POČÍTAČOVÉ SÍTĚ - OZVUČENÍ
www.antprofi.cz

SAPA BUILDINGSYSTEM

SAPA BUILDINGSYSTEM

SAPA BUILDING poskytuje komplexní servis při zpracování architektonického návrhu stavebního objektu včetně protipožárních řešení až po dodávky hliníkových systémů fasád, oken, dveří, zimních zahrad a fotovoltaických panelů zabudovaných do plášťů budov.

FABERA SYSTEMS s.r.o

FABERA SYSTEMS s.r.o

Rodinná firma, kterou v roce 1990 založil pan Josef Fábera, jejíž specializace je zabezpečení domů, firem, škol atd. před nezvanými hosty. Služby nabízí celorepublikově a ke všem zákazníkům má osobní přístup. Vždy přistupuje k zakázce tak, aby se zákazník nemusel o nic starat.
www.faberasystems.com

Chlebný s.r.o

Chlebný s.r.o

CHLEBNY S.R.O - dodavatel kování a montážních prvků na sklo pro architekturu a stavebnictví.
Dveře – stěny – příčky – zábradlí – a ostatní ze skla.
www.chlebny.cz

G-U Stavební kování s.r.o

GU-stavební kování s.r.o.

Gretsch­-Unitas je po 100 letech úspěšné his­torie jedním z předních výrobců okenní a dveřní tech­niky, automatických vstupních sys­témů a sys­témů řízení budov.
www.g-u.cz

IMA s.r.o
Institut mikroelektronických aplikací

Institut mikroelektronických aplikací

IMA JE PŘEDNÍ EVROPSKÝ DODAVATEL JEDINEČNÝCH INOVATIVNÍCH ŘEŠENÍ V OBLASTI IDENTIFIKACE A LOKALIZACE.
www.ima.cz

Škola - servis s.r.o

Škola-servis s.r.o

Výrobce jakéhokoliv nábytku na míru. Realizuje kompletní učebny a místnosti na klíč (podlahy, elektro, voda, výmalba, vybavení atd.)
www.skola-servis.cz

LUXART s.r.o

LUXART s.r.o

Společnost LUXART, s.r.o. byla založena v roce 1999. Hlavní oblastí činnosti je prodej osvětlovací techniky (světelných zdrojů, svítidel a předřadných přístrojů).
www.luxart-it.cz

Pokud hledáte konkrétní RFID řešení, kontaktujte nás na adrese office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.