ACSSOLUTIONLOGO

NAŠE ZKUŠENOSTI VA VÁŠ PROSPĚCH

Search
Close this search box.

PŘÍSTUPOVÁ ŘEŠENÍ

V oblasti přístupových systémů, nabízíme velkou škálu řešení RFID bezkontaktních systémů.

Jednotlivé komponenty přístupových systémů ACS jsou určeny pro zajištění a kontrolu vstupních dveří, zázemních prostor, výtahů, parkovišť atp.

Tyto pak mohou pracovat, jako autonomní jednotky, pracující dle předdefinovaných pravidel, či jako jednotky propojené on-line s řídícím software, přičemž on-line komunikace může být zajištěna datovou kabeláží, nebo bezdrátovou komunikační technologií.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI 

Použitím elektronického přístupového systému, získáte dokonalou kontrolu nad používáním a přístupy do uzamčených prostor jako je hotel, velká komerční budova, škola, vládní nebo armádní komplex, nemocnice, lékařská zařízení atd..

Zajistíte tím bezpečnost Vámi spravovaných prostorů a zvýšíte prestiž Vašeho provozu. Námi nabízené systémy lze používat buď zcela autonomně, bez vazby na PC a řídící software nebo spolu s kompletním příslušenstvím, které míru dosažené kontroly a variability systému značně umocní. 

Přístupové systémy elektronických zámků jsou samozřejmě kompatibilní s dalšími souvisejícími produkty ACS Solution s.r.o, jako jsou elektronické čipové dveřní zámky,  spořiče energie či trezory.

Jedním čipem pak lze ovládat  od vstupních dveří až po osvětlení v jednotlivých místnostech, to vše s možností zpětné kontroly a v jediném řídícím software.

Některé zámky jsou opatřeny i alarmem pro případ neoprávněného vniknutí.

Např. RFID zámkový systém ACS HUNE vyžaduje pro provoz pouze počítač, kodér karet, software a RFID zámek na čipové karty.

 Hostitelský počítač se používá k instalaci softwaru pro správu zámku. Kodér karet slouží ke čtení a kódování (vydání) karty.

Chytrý  karetní zámek je nezávislý, bezdrátový a napájený z baterie. 

ŘEŠENÍ PŘÍSTUPOVÝCH SYSTÉMŮ 

 

Využitím našeho řešení ušetříte náklady na údržbu provozu vašeho hotelu.

Inteligentní systém správy zámku ACS HUNE vyžaduje pro provoz pouze počítač, kodér karet a software tj.  autorizovaný systém pro integraci s PMS určený pro vydávání karet pokojů, kontrolu stavu pokojů a správa hotelu. 

Hostitelský počítač se používá k instalaci softwaru pro správu zámku. Kodér karet slouží ke čtení a kódování (vydání) karty. Chytrý kartový zámek je nezávislý, bezdrátový a napájený z baterie. Je možné do něj uložit posledních 240  záznamů o odemknutí.

Pokud se chystáte koupit RFID chytrý kartový zámek dveří , kontaktujte nás. Doufáme, že můžeme mít tu čest být vaším partnerem.

V roce 2018 dosáhly globální tržby z cestovního ruchu 1,59 bilionu USD, což je o 3,1% více ve srovnání s předcházejícím rokem. A to znamená čtvrtý rok po sobě jdoucího růstu. Rychlý rozvoj globálního trhu cestovního ruchu ukazuje charakteristiky aglomerace, standardizace a internacionalizace.

Jako vedoucí hotelu můžete využít příležitosti k použití našich zámků čipových karet a dalších,  bezdrátový systém a samostatný zámek dveří. Zámky jsou napájeny z baterií, nevyžadují kabeláž, přijímají RFID kartu k provedení funkce ovládání a odemykání. To vše usnadňuje instalaci a údržbu. Baterii zámku dveří lze normálně používat po dobu 18 až 24 měsíců.

Výhody systému ACS HUNE  pro RFID zámky: 
– Uživatelsky přívětivý systém, snadné ovládání.

– Software přístupového systému  ACS HUNE zobrazuje jasně a zřetelně stav místnosti a to graficky formou oken  (prázdná místnost, rezervovaná místnost, ubytovna, špinavá místnost, místnost pro údržbu atd.).

Jak můžete nastavit čas přístupu zaměstnanců, návštěvníků nebo služeb? Řešení ACS HUNE – vestavěný přístupový systém vám pomůže splnit tento úkol. Můžete zadat heslo nebo kartu pro jednotlivé kanceláře a řízení přístupu pro hlavní bránu. Záznamy lze sledovat a lze nastavit i oprávnění vstupu.

S postupem času se bude stále více vyžadovat budování inteligentních domů. Co může být lepší než přístup ke komplexům, parkování a vaší nemovitosti bez jakéhokoli klíče nebo registrace. Inteligentní dům by měl nabízet nejen pohodlí, ale také bezpečnost a zejména to právě v přístupové části. Inteligentní zámek ACS HUNE má funkci sledování záznamů odemknutí, kde je vyžadováno ověření ID, aby byla zajištěna bezpečnost a pohodlí vaší domácnosti. Naše řešení přístupového systému ACS HUNE na vás čeká.

Ve skutečnosti je aplikace zámku kódových dveří nezbytnou součástí inteligentního domu – inteligentního zabezpečení. Lze říci, že inteligentní dveřní zámky budou v budoucnu dalším rozšířením inteligentní bezpečnosti. Například po propojení s inteligentním osvětlovacím systémem v domácnosti. V okamžiku kdy je světlo příliš tmavé,  se světla v domácnosti automaticky zapnou. 

Kromě zámku dveří na kód může být elektronický systém zámku na RFID karty dalším nákladově efektivním řešením. Takže, pokud máte elektronický systém zamykání pomocí RFID karet, můžete pro tento zámek vydat hlavní kartu, pak můžete tuto hlavní kartu použít jako autorizované povolení k vydání dětské karty pro zámek. Dětskou kartu lze vydat a poskytnout nájemci nebo týmu návštěvníků. 

Jak můžete nastavit čas přístupu zaměstnanců, návštěvníků nebo služeb? Řešení ACS HUNE – vestavěný přístupový systém vám pomůže splnit tento úkol. Můžete zadat heslo nebo kartu pro jednotlivé kanceláře, a řízení přístupu pro hlavní bránu. Záznamy lze sledovat a lze nastavit i oprávnění vstupu.

Použitím elektronického přístupového systému získáte dokonalou kontrolu nad používáním a přístupy do uzamčených prostor.

Inteligentní systém správy zámku HUNE vyžaduje pro provoz pouze hostitelský počítač, kodér karet a software. Jedná se  autorizovaný systém, který má být integrován do systému PMS, například pro bezpečnost dat a pohodlnou správu budovy. Inteligentní zámek HUNE má funkci sledování záznamů odemknutí. K zajištění bezpečnosti je vyžadováno ověření ID.

Pokud hledáte konkrétní přístupové řešení nebo potřebujete poradit ohledně našeho dveřního produktu, kontaktujte nás emailem na office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na
+420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.