ACSSOLUTIONLOGO

NAŠE ZKUŠENOSTI VA VÁŠ PROSPĚCH

Search
Close this search box.
Previous slide
Next slide

ON-LINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM ŠATNÍCH SKŘÍŇEK
METRA

On-line elektronický uzamykací systém  METRA pro šatní skříně (EZS) nabízí celou řadu realizací  např. pro kanceláře, univerzity, provozy aqvaparků, fit center, wellness a balneo provozů, poštovní a doručovací služby.

V naší nabídce naleznete také on-line elektronický uzamykací systém METRA pro šatní skříně (EZS) a skříňové zámky. Tento systém lze snadno upravit dle přání a požadavků zákazníka.  On-line elektronický zamykací systém lze instalovat do nových nebo již stávajících skříní (dodatečně dovybavit). EZS METRA podporuje RFID a další standardy.

 Je možné použít různé standardy  RFID médií: LF, ISO 15693, ISO 14443A a ISO 14443B. Navíc lze jako klíč skříňky používat i čárový kód, QR kód , PIN kód, otisk prstu nebo mobilní aplikaci. Tyto média mohou být použity jako sekundární média k čipové RFID kartě, která poskytuje dodatečnou úroveň bezpečnosti přístupu ke skříňce.

EZS je k dispozici s různými uživatelskými rozhraními. Jako řešení centrálního zamykání –  vestavěné RFID čtečky s čtyřmístným LED displejem, RFID terminálem s dotykovým displejem a s graficky přizpůsobeným softwarem nebo jako individuální řešení zamykání – uživatelsky přívětivé mobilní aplikace k vestavěné RFID čtečce u každých dveří šatní skříňky.

PORTFOLIO METRA

 ONLINE elektronický systém šatních zámků

1. EZS METRA - NET SYSTÉM

EZS - NET SYSTÉM

Online EZS NET je elektronický zamykací systém pro skříně, kde je jako klíč použito RFID médium (Radio Frequency Identification). Systém lze použít v: SKI RESORTU, ŠKOLÁCH , ZÁVODECH, HOTELECH, POŠTOVNÍCH BOXECH.

1.EZS - RFID SYSTÉM

EZS - RFID SYSTÉM

Elektronický zamykací systém je založen na myšlence využít existujícího řízení přístupu k médiím a členských karet pro uzamykání skříněk. Tím se snižují náklady na integraci elektronického uzamykacího systému a náklady na kontrolu ovládání skříněk.

1.EZS - DORUČOVACÍ SYSTÉM

EZS - DORUČOVACÍ SYSTÉM

Systém ELS DODÁVEK je elektronický zamykací systém, kde se používají skříňky pro distribuci balíčků. Balíčky jsou dodávány do skříněk, kde RFID média (rádiofrekvenční identifikace) nebo PIN kód se používají jako klíč k odemknutí skříňky.

1.EZS - SYSTÉM PŘIŘAZOVÁNÍ DOTYKEM

EZS - SYSTÉM PŘIŘAZOVÁNÍ DOTYKEM

EZS přiřazování dotykem je automatizovaný systém pro přiřazování skříněk, kde se používá jako klíčová média – RFID média, PIN kód, čárový kód nebo otisk prstu (volitelné). RFID média jsou obvykle ve formě karet a náramků nebo mohou být také ve formě různých přívěsků, hodinek atd.

1.EZS - SMS SYSTÉM

EZS - SMS SYSTÉM

Mobilní aplikace MyMetraKey se používá jako klíče ke skříňce na pracovišti. MyMetraKey umožňuje interakci skříňky (odemykání, otevírání, rezervace skříněk) ještě jednodušším způsobem a to tím, že dovoluje uživatelům vzdáleně řídit skřínky odkudkoliv na světě.

PREZENTACE EZS METRA ONLINE

Pokud hledáte konkrétní přístupové řešení nebo potřebujete poradit ohledně našeho dveřního produktu, kontaktujte nás emailem na office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na
+420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.