Close

ELEKTRONICKÉ ZÁMKY ŠATNÍCH SKŘÍNĚK

Nabízíme Vám systémy elektronických čipových zámků, určených pro kontrolu použití (vstupu) především šatních skříněk, ale i stolních zásuvek, úložných skříní, převlékacích kabin, příručních lékaren a pod.

Jsou ideální pro lázeňské a welness provozy, fitness, aquaparky, ale i školy, lyžárny  atpd.

Kvalitní zpracování, bezúdržbový provoz, moderní design a spolehlivost – to představují elektronické šatní zámky ACS-CABINET. 

Použitím elektronických čipových zámků, získáte dokonalou kontrolu nad používáním  a přístupy do uzamčených prostor. Zajistíte vyšší bezpečnost  uložných prostor a zvýšíte prestiž Vašeho provozu. 

 

Systém lze  používat buď zcela autonomně, bez vazby na PC a řídící software nebo spolu s kompletním příslušenstvím, které míru dosažené kontroly a variability systému značně umocní. 

Systém elektronických zámků je samozřejmě kompatibilní s dalšími souvisejícími produkty ACS Solution, jako jsou elektronické čipové dveřní zámky, přístupové systémy, spořiče energie či trezory.


Jedním čipem pak lze ovládat  od vstupních dveří až po osvětlení v jednotlivých místnostech, to vše s možností zpětné kontroly a v jediném řídícím software. Některé zámky jsou opatřeny i alarmem pro případ neoprávněného vniknutí.

Elektronické zámky ACS CABINET jsou ovládány bezkontaktními čipy ve formě karet, přívěsků či náramků.

V naší nabídce nicméně naleznete zámky ovládané PINem zadaným přes klasickou nebo dotekovou klávesnicí.

 

Napájení obvykle zajišťují 3 nebo 4 ks AA tužkových, alkalických baterií s životností přibližně 1 rok. Přičemž každý zámek signalizuje slabé baterie zvukem, případně LED diodami.

 

Portfolio našich nejprodávanějších elektronických zámků šatních skříněk

základní popis 

elektronických zámků šatních skříněk

Náš nejprodávanější produkt, nabízí režim pevně přidělených skříněk, ale i volný výběr. Čipový zámek je téměř celokovový. Zaujme velmi odolnou kovovou konstrukcí a spojuje v sobě idální poměr cena x výkon.

Ke stažení:

ACS HU 19R – Produktový list.pdf

KATALOG PRODUKTU ACS HU CABINET – ELEKTRONICKE SATNI ZAMKY.pdf

ACS HU cab 12M – Produktový list.pdf

Nejsofistikovanější produkt z naší nabídky. Díky velmi propracovanému obslužnému software nabízí až neuvěřitelnou škálu možností nastavení a provozních režimů, včetně bezdrátového on-line řešní.

Ke stažení:

PT Esmart Mobil – offline systém 

PT Classic – offline systém

PT Ultra – on-line systém

PT Katalog EN

ACS SOA je jednoduchý systém bez vazby na software. Podporuje režim „volný výběr“ nebo režim „pevně přidělené skříňky“. Čipový zámek je z plastové konstrukce. Zaujme Vás poměr výkonu a nízké ceny.

Elektronické zámky šatních skříněk nabízíme již od 850kč bez DPH/ks.

Ke stažení:

ACS SOA – Produktový list.pdf

Pokud hledáte konkrétní přístupové řešení nebo potřebujete poradit ohledně našeho dveřního produktu, kontaktujte nás emailem na office@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 776 784 744.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.